Döşemealtı Klima Servisi

Döşemealtı içerisinde teknik desteğe ihtiyaç duyan klimalarınız için teknik servis talep etmek istiyorsanız garantisi geçmiş ürünlere Özel Servis sunan işletmemizle iletişim geçerek Döşemealtı Klima Servis kaydı oluşturabilir klima montajı klima bakımı ve klima sökümü talep edebilirsiniz.

0850 333 15 52

Döşemealtı Klima Servisi Hizmetleri

Döşemealtı Klima Servisi hizmetleri bugün çok kapsamlı bir şekilde sektörde farklı şirketler ve işletmeler tarafından sunulmaya devam edilmektedir. Özellikle bu alanda son yıllarda yaşanan gelişmeler doğrultusunda klima servisi alanında çalışmalar hız kazanmış tüketicilerin bu alandaki hizmet ihtiyacı artmış bu nedenle günümüzde birçok firma bu hizmeti sunabilmek adına çeşitli girişimlerde bulunmuştur. Fakat klima servisi hizmeti sunmak isteyen firmaların belirli niteliklere sahip olması ve bu nitelikleri belirli kalite ve vizyonlarla donatarak müşterilere ulaştırması gerekir. Her şeyden önce bu iş el becerisi tecrübe birikim ve en önemlisi teknik bilgi gerektirir. Bugün Döşemealtı bölgesinde birçok firma klima servisi hizmeti alanında faaliyet göstermekte olup maalesef her firma sahadaki kalite anlayışını tam anlamıyla yansıtamamaktadır. Misyon ve vizyonlarını kalite ve uygun fiyat ile harmanlayarak vermek isteyen işletmemiz ise bundan tam 40 yıl önce inovatif bir bakış açısıyla kurulmuş olup halen kendi bölgesinde aile işletmesi olarak klima tamir bakım onarım alanlarında garantisi geçmiş ürünler için çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte adil bir servis politikasıyla siz değerli tüketicileri kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturmaktadır. Döşemealtı işletmemiz kurulduğu ilk günlerde klima montajı klima sökümü ve klima bakımı ile klima tamir etmek üzere kurulmuşken halen bu mantalite ile devam etmekte ve klimalarda günümüzde yedek parça desteği de verebilmektedir. Teknolojinin son hızla geliştiği şu günlerde akıllı çözümler üretmek için yola çıkan ve bunun için her zaman teknisyenlerini güncel kılarak gelişmelerini sağlayan Klima Servisi Döşemealtı işletmecileri bünyesinde bulundurduğu 10’dan fazla servis aracı sayesinde kendi bölgesindeki her noktaya ulaşabilmekte böylece en geniş servis sahasında hizmet vermektedir. Sektörde her zaman örnek alınan ve öncü servisler arasında yer almayı başaran klima servisimiz Özel Servis statüsünde en tanınmış servisler arasında yer almaktadır. Süreç içerisinde kurumsal bakış açısını sahada ve atölye merkezlerinde en iyi şekilde sindirerek işine yansıtmayı başaran bir işletme olarak temel amacımız Döşemealtı bölgesinde oturan ve klimalarında teknik sorun yaşayan müşterilerimizin arızalarını çözüme kavuşturmak, kaliteli bir servis hizmeti ile garantisi geçmiş klimalarınızı tekrar kullanıma kazandırmaktır.

Peki Döşemealtı bölgesinde arızalı klimanız kapsamında bizden destek almanız halinde ne gibi avatanjlardan faydanabilirsiniz ya da diğer klima tamircilerinden farkımız nedir? İsterseniz aşağıdaki platforma devam ederek bu konuda da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Döşemealtı Klima Servisi

Özel Döşemealtı Klima Servisi

Size Özel sloganıyla yola çıkan klima servisimiz Döşemealtı bölgesinde gelişmiş servis çözümleriyle sizlere hizmet vermekte garantisi biten tüm klimalarda %35'e varan indirimli fiyatlarla markalardan bağımsız hizmet vermektedir.

Klima Tamircisi ve Garanti Hizmetleri

Klimanızda alacağınız tüm hizmetlerde değişen ve tamiri yapılan tüm elektronik ve mekanik parçalara Klima Servisi Döşemealtı işletmesi tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.

Geniş Döşemealtı Klima Servis Ağı

Klima Tamircisi hizmeti vermek isteyen firmalar her zaman geniş servis ağına sahip olmalıdır bakış açısıyla hareket eden işletmemiz şu an kendi bölgesi olan Döşemealtı içerisinde en geniş servis sahasında hizmet veren klima teknik servis işletmesidir.

Döşemealtı'da Adil Servis Politikası

Tüm garantisi bitmiş klimalarınızda şeffaf süreç yönetimi ve adil fiyatlandırma ile tüm ilçe ve semtlerde eşit servis hizmeti sunuyoruz. Böylece en uygun fiyatlar çerçevesinde en kısa sürede arızalı ve bakıma ihtiyaç duyan klimalarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Doğru Servisle Çalışmanın Önemi: Döşemealtı Klima Servisi

Modern yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri de hiç şüphesiz klimalardır. Çünkü modern yaşamın temel prensibi insan hayatını kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmektir. Bu konuda en başarılı ürün grupları arasında yer alan klimalar ise Döşemealtı gibi büyük bir şehirde oldukça fazla kullanılmakta birçok konut ve iş yerinde tercih edilmektedir. Klima diye bahsettiğimiz bu ürünler genel anlamıyla sıralayacak olursak split duvar tipi kaset tipi salon tipi multivrf ve merkezi sistem klimalar gibi ürünlerden oluşmaktayken bu ürün grubunun yanında yine en çok tercih edilen eletrikli ev aleti olarak kullanılan split özellikli duvar tipi klimalardır. Görüldüğü üzere klima sektörü oldukça geniş bir ürün gamına sahip olup bu alandaki yenilikler ve ihtiyaçlar gün geçtikçe artış göstermektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu artışlardan biri de klima servisi alanında olmaktadır. Çünkü modern anlamda ne kadar iyi donatılırsa donatılsınlar içerisindeki elektronik ve mekanik parçaların arıza vermesi nedeniyle bir gün klimaların teknik desteğe ihtiyacı kaçınılmaz olacaktır. Peki Döşemealtı Klima Servisi ihtiyacınızı bölgeniz gibi yoğun tatil ve büyükşehir bölgesinde nasıl karşılayacaksınız ve hangi niteliklere sahip firmaları seçerek çalışmalısınız?

Doğru tamirhane ile çalışmak için Döşemealtı bölgesinde oldukça kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü hem bütçeniz açısından hem de klimanızın teknik sağlığı açısından işin uzmanlarıyla çalışmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bir firmada uzmanlıktan bahsedebilmemiz için o firmanın uzun yıllardır ilgili olduğu alanda faaliyet göstermesi ve süreç içerisinde başarılı çalışmalara imza atması gerekir. Sizin için doğru servis olduğuna inandığımız Özel Klima Tamircisi Döşemealtı ekibimiz özellikle tecrübe ve birikim konusunda oldukça iddialı olup bu sektörde 40 yıla yakındır faaliyet göstermektedir. Markalardan bağımsız olması nedeniyle tek markayla sınırlı kalmadan tüm markaların klimalarında kazandığı uzmanlıkla bu gün işinin teknik yönlerine tam anlamıyla hakim bir sıfatla sizlere hizmet vermekte bu alanda kazandığı başarıları ve deneyimleri en uygun fiyatlar çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Bugüne kadar müşterilerden gelen tüm değerlendirmelerde %48 yakaladığı müşteri memnuniyeti oranı sayesinde her zaman tercih edilen servisler arasında olmuş böylece 40 yıl içerisinde başarının yanında aynı zamanda sadakatli müşteri portföyü biriktirmeyi başarmıştır. Fiyat ve garanti karşılaştırmasında her zaman Döşemealtı içerisindeki en iyi klima servisleri arasında yer alan işletmemiz özellikle değişim odaklı olmayıp tamir odaklı parça anlayışıyla müşterilerine her zaman piyasa koşullarının altındaki fiyatlarda hizmet verebilmiş böylece kalite ve ekonomik fiyatları aynı çatı altında buluşturarak kendi bölgesinde en çok tercih edilen Döşemealtı Klima Servisleri arasında olmuştur. Şu an gelişmiş iletişim kanallarıyla müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca teknik çözümler sağlayan işletmemiz arızalı ve garantisi bitmiş tüm klimalarınız için iletişime geçebileceğiniz profesyonel bir teknik servis olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Teknik Servisimizin adres telefon ve elektronik posta adresi gibi iletişim bilgilerine erişmek isterseniz aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilir Döşemealtı Servis ofisimizle iletişime geçerek en kısa sürede sizlerde avantajlı fiyatlara servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Döşemealtı Klima Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Döşemealtı Klima Servisi Telefon Numarası 0850 333 15 52
🔧 Servis Tipi Özel Servis
🗺️ Döşemealtı Klima Tamircisi Adresi Yeniköy, Cumhuriyet Cd. 21-19, 07190 Döşemealtı/Antalya
🕤 Döşemealtı Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Döşemealtı Klima Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 327 Değerlendirme)
⌛ Döşemealtı Klima Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.02.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : ozelservis@antalyaservisi-tr.com

Yukarıda belirtildiği gibi, Döşemealtı Klima Servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize sağladığımız iletişim kolaylığını ve etkin hizmeti ön planda tutmaktayız. İlk günlerimizden itibaren Döşemealtı genelinde klima servisi konusunda öncü bir rol üstlenme hedefiyle çıktığımız bu yolculukta, çağrı merkezlerimizi ve müşteri hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklandık. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak amacıyla son teknolojik cihazlar kullanarak haftanın 7 günü 24 saat olarak gerek telefon üzerinden gerekse online platformlar aracılığıyla tüm destek ve öneri taleplerinizi karşılıyor klima tamircisi alanında müşteri memnuniyeti kapsamında en hızlı gelişen servisler arasında yer almak istiyoruz. Bu nedenle Döşemealtı genelinde, her marka ve her ilçede etkin bir şekilde hizmet verebilmek için görevli çağrı karşılama personellerimizi özenle yetiştiriyor her birini (CRM) müşteri ilişkileri yönetimi konusunda gerekli seminerlere katılmalarını ve ilgili sertifikaları edinerek klima servisi hizmeti alanındaki kaliteyi teknik sahada yükseltmek istiyoruz. Bu sayede, daha fazla müşteriye ulaşacağımıza inanıyor uzun yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyüne kliması arızalanmış ve Döşemealtı içerisinde doğru servisi arayan tüketiciler için doğru arıza çözüm ortağınız olacağımıza inanıyoruz. Servis kalitemizi artırmak adına bir diğer çalışmamız ise tüm araçlarımızı klimalarda kullanılan mekanik parçalar olan motor kapasitör bağlantı ekipmanları soğutucu akışkan gaz ile donatarak sizi yedek parçalar kapsamında asla bekletmiyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenize olanak sağlarken aynı zamanda yerinde onarım işlemlerine de öncelik veriyoruz ve tüm bu işlemleri Klima Servisi Döşemealtı ofisiyle beraber etkin stok yönetimi çerçevesinde başarıyoruz.

İletişim kanallarının fazla olması, geniş yedek parça stoğu ve mobil servis araçları ile sizin için doğru servis olduğuna inandığımız servisimizin bir diğer özelliği ise her klima bakımı işleminde özenle çalışmalarını sergilemesidir. Genelde Döşemealtı içerisinde bize başvuran müşterilerimizin cihazları uzun yıllar kullanım sonucu arıza vermiş klimalar olup tüketicilerin temel isteği bu ürünlerde kullanım ömrünün teknik müdahaleler sonucunda arttırılmasıdır. Burada bahsettiğimiz klimalar da genelde garantisi dışı cihazlar olduğundan bazen meydana gelen arızayı tamir ettirseniz dahi çok kısa bir süre sonra başka bir mekanik parçadan veya elektronik kartta meydana gelen sorundan ötürü tekrar arızalanabilirler. Bu gibi durumların önüne geçmek adına Döşemealtı Klima Tamircisi ekipleri bir klimayı tamir ettikten sonra test sürecine tabi tutarlar. Bu test sürecine tabi tutmadan önceki çok kısa bir aralıkta ise cihazın sonraki olası arızalarını önlemek amacıyla tamir olunan parça dışındaki tüm parçalarında bakımını yaparlar. Çünkü burada olası arızanın önüne geçilmesi hedeflenerek hem klimanın ömrünün uzatılması amaçlanmakta hem de tüketicinin bütçesine katkıda bulunulması amacıyla bu kontroller atölye merkezlerimize gelen tüm salon tipi split duvar kaset ve multi vrf klimalar için adil bir şekilde yapılmaktadır. Sonuç olarak Döşemealtı bölgesinde uzun yılı aşan tecrübesi, gelişmiş iletişim kanallarıyla dinamik müşteri hizmetleri, etkin stok yönetimi ile geniş yedek parça stoğuyla kliması arızalanan müşteriler için doğru servis olduğumuza inanıyor misyon ve vizyonlarımızdan ödün vermeden Özel Servis bakış açısını kurumsal bakış açısına yansıtarak teknik saha organizasyonlarımızı şekillendiriyoruz. Peki teknik faaliyetlerimizi Döşemealtı'nın hangi ilçelerinde sürdürüyoruz? Bu sorunun yanıtını öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan kutucuklara göz atabilir Döşemealtı Klima Servis hizmetinin ulaştığı ilçeleri görebilirsiniz.

Tamir ve Bakım Faaliyetleri: Döşemealtı Klima Servisi

Özellikle yaz aylarında şehrimiz turistik ve tatil bölgesi olması nedeniyle birçok konutta ve otel pansiyon gibi işletmelerde daha ferah ve sağlıklı bir iklim ortamı sağlanması açısından klima kullanımı tercih edilmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Klimalar genelde birçok çeşide ayrılmakta olup bizler Döşemealtı Klima Tamircisi olarak daha çok split duvar tipi kaset tipi salon tipi multi vrf merkezi sistem klima sistemlerine daha çok rastlamaktayız. Bu türler cihazların çalışma prensipleri soğutma kapasitelerine göre değişmekte olup bizler için teknik destek sunarken hiçbir farklılık doğurmamaktadır. Döşemealtı Klima Montajı ve Sökümü ekibi olarak biz klima alanında öncelikle taşıma işlemini aynı gün içerisinde yapabilmekteyiz. Taşıma işlemi ne diye soracak olursanız örneğin klimanızı istediğiniz bir yerden sökebilir teknik servis araçlarımızla istediğiniz yere taşıyarak montajını yapabiliriz. Yani aynı gün içerisinde klimanızı istediğiniz yerden sökebilir istediğiniz yere de kurulum veya montaj işlemlerini yapabiliriz. İkinci olarak klimalar periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Çünkü klima bakımı hem sizin daha hijyenik bir havayı solumanız açısından hem de cihazınızın mekanik sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle bizler klima bakımına ileride ihtiyaç duyulması halinde taleplere cevap verebilmek adına yıllar önce kurduğumuz ekiplerimizle sizlere en uygun Döşemealtı Klima Bakımı Fiyatları ile hizmet veriyor kısacası klimalarda tamir bakım montaj ve söküm alanlarında sizlere teknik destek sağlayabiliyoruz.

Sonuç olarak Döşemealtı lokasyonunda klimalar için firmamız sizlere her türlü şikayetinizde teknik destek sunabilecek donanıma sahip bir servis işletmesi olarak markalardan bağımsız bir şekilde Özel Servis statüsünde hizmet vermektedir. Döşemealtı bölgesindeki klima tamircisi ihtiyaçlarınızda bizimle 0850 333 15 52 telefon numarası aracılığıyla iletişime geçebilir donanımlı teknik servis araçlarımız ve etkin yedek parça stoğu yönetimi hizmetimiz aracılığıyla aynı gün içerisinde klimalarınzı Klima Servisi Döşemealtı ekiplerimiz aracılığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Klima Servisi Döşemealtı | Sık Sorulan Sorular
Evet. Döşemealtı içerisinde arızalı klimalarınız kapsamında mobil servis araçlarımız sayesinde gün içinde her semt kasaba ilçe ve mahallelere hizmet verebiliyoruz. Sizde en kısa sürede yerel konumunuz kapsamında Klima Servisi Döşemealtı ekiplerinden servis kaydı oluşturmak isterseniz 0850 333 15 52 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Döşemealtı Klima Tamircisi ekiplerimiz hafta içi hergün 09:00 - 21:00 saatleri aralığında arızalı klimalarınız kapsamında hizmet vermektedir.
Döşemealtı Klima Tamircisi ekiplerince klimanızda değişim veya tamiri yapılan parçalar Özel Servisimiz bünyesinde 1 yıl boyunca garantilidir. Değiştirilen veya tamiri yapılan parçanın tekrar arıza yapması durumunda 1 yıllık garanti kapsamında ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bizler tamamen markalardan bağımsız Özel Servis statüsünde Döşemealtı içerisinde klimalarınıza hizmet veren bir firmayız. Markaların yetkili servisleri markalarla bağlantılı çalışırken aynı zamanda garantili klimalar onların yetkili oldukları alanlardır. Bizler ise müşteriler garantisi biten klimaları için bağımsız servis istasyonlarını tercih etmeleri halinde Döşemealtı bölgesinde bu ihtiyaca cevap verebilmek adına kurulmuş servis türleriyiz. İki servis arasındaki en temel fark bu farklılıklardan oluşmaktadır.

Döşemealtı Klima Servisi Telefon Numarası

Döşemealtı Klima Servisi telefon numarasını arıyorsanız 0850 333 15 52 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.