Kepez Televizyon Servisi

Kepez içerisinde teknik desteğe ihtiyaç duyan televizyonlarınız için teknik servis talep etmek istiyorsanız garantisi geçmiş ürünlere Özel Servis sunan işletmemizle iletişim geçerek Kepez Televizyon Tamircisi kaydı oluşturabilir ekran panel değişimi ve televizyon servisi talep edebilirsiniz.

0850 333 15 52

Kepez Televizyon Servisi Hizmetleri

Kepez Televizyon Servisi hizmetleri bugün çok kapsamlı bir şekilde sektörde farklı şirketler ve işletmeler tarafından sunulmaya devam edilmektedir. Özellikle bu alanda son yıllarda yaşanan gelişmeler doğrultusunda televizyon servisi alanında çalışmalar hız kazanmış tüketicilerin bu alandaki hizmet ihtiyacı artmış bu nedenle günümüzde birçok firma bu hizmeti sunabilmek adına çeşitli girişimlerde bulunmuştur. Fakat televizyon servisi hizmeti sunmak isteyen firmaların belirli niteliklere sahip olması ve bu nitelikleri belirli kalite ve vizyonlarla donatarak müşterilere ulaştırması gerekir. Her şeyden önce bu iş el becerisi tecrübe birikim ve en önemlisi teknik bilgi gerektirir. Bugün Kepez bölgesinde birçok firma televizyon servisi hizmeti alanında faaliyet göstermekte olup maalesef her firma sahadaki kalite anlayışını tam anlamıyla yansıtamamaktadır. Misyon ve vizyonlarını kalite ve uygun fiyat ile harmanlayarak vermek isteyen işletmemiz ise bundan tam 40 yıl önce inovatif bir bakış açısıyla kurulmuş olup halen kendi bölgesinde aile işletmesi olarak televizyon tamir ekran ve panel değişimi alanlarında garantisi geçmiş ürünler için çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte adil bir servis politikasıyla siz değerli tüketicileri kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturmaktadır. Kepez işletmemiz kurulduğu ilk günlerde tv tamircisi hizmeti vermek üzere kurulmuşken halen bu mantalite ile devam etmekte ve televizyonlarda günümüzde yedek parça desteği de verebilmektedir. Teknolojinin son hızla geliştiği şu günlerde akıllı çözümler üretmek için yola çıkan ve bunun için her zaman teknisyenlerini güncel kılarak gelişmelerini sağlayan Televizyon Servisi Kepez işletmecileri bünyesinde bulundurduğu 10’dan fazla servis aracı sayesinde kendi bölgesindeki her noktaya ulaşabilmekte böylece en geniş servis sahasında hizmet vermektedir. Sektörde her zaman örnek alınan ve öncü servisler arasında yer almayı başaran televizyon servisimiz Özel Servis statüsünde en tanınmış servisler arasında yer almaktadır. Süreç içerisinde kurumsal bakış açısını sahada ve atölye merkezlerinde en iyi şekilde sindirerek işine yansıtmayı başaran bir işletme olarak temel amacımız Kepez bölgesinde oturan ve televizyonlarında teknik sorun yaşayan müşterilerimizin arızalarını çözüme kavuşturmak, kaliteli bir servis hizmeti ile garantisi geçmiş televizyonlarınızı tekrar kullanıma kazandırmaktır.

Peki Kepez bölgesinde arızalı televizyonunuz kapsamında bizden destek almanız halinde ne gibi avatanjlardan faydanabilirsiniz ya da diğer televizyon tamircilerinden farkımız nedir? İsterseniz aşağıdaki platforma devam ederek bu konuda da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kepez Televizyon Servisi

Özel Kepez Televizyon Servisi

Size Özel sloganıyla yola çıkan televizyon servisimiz Kepez bölgesinde gelişmiş servis çözümleriyle sizlere hizmet vermekte garantisi biten tüm televizyonlarda %35'e varan indirimli fiyatlarla markalardan bağımsız hizmet vermektedir.

Televizyon Tamircisi ve Garanti Hizmetleri

Televizyonda alacağınız tüm hizmetlerde değişen ve tamiri yapılan tüm elektronik ve mekanik parçalara Televizyon Servisi Kepez işletmesi tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.

Geniş Kepez Televizyon Servis Ağı

Tv Tamircisi hizmeti vermek isteyen firmalar her zaman geniş servis ağına sahip olmalıdır bakış açısıyla hareket eden işletmemiz şu an kendi bölgesi olan Kepez içerisinde en geniş servis sahasında hizmet veren televizyon teknik servis işletmesidir.

Kepez'da Adil Servis Politikası

Tüm garantisi bitmiş televizyonlarda şeffaf süreç yönetimi ve adil fiyatlandırma ile tüm ilçe ve semtlerde eşit servis hizmeti sunuyoruz. Böylece en uygun fiyatlar çerçevesinde en kısa sürede arızalı ve bakıma ihtiyaç duyan televizyonlarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Doğru Servisle Çalışmanın Önemi: Kepez Televizyon Servisi

Modern yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri de hiç şüphesiz televizyonlardır. Çünkü modern yaşamın temel prensibi insan hayatını kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmektir. Bu konuda en başarılı ürün grupları arasında yer alan televizyonlar ise Kepez gibi büyük bir şehirde oldukça fazla kullanılmakta birçok konut ve iş yerinde tercih edilmektedir. Televizyon diye bahsettiğimiz bu ürünler genel anlamıyla sıralayacak olursak Lcd Led OLED Smart Tv ve 4K gibi ürünlerden oluşmaktayken bu ürün grubunun yanında yine en çok tercih edilen televizyon olarak kullanılan Lcd ve Led televizyonlardır. Görüldüğü üzere televizyon sektörü oldukça geniş bir ürün gamına sahip olup bu alandaki yenilikler ve ihtiyaçlar gün geçtikçe artış göstermektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu artışlardan biri de televizyon servisi alanında olmaktadır. Çünkü modern anlamda ne kadar iyi donatılırsa donatılsınlar içerisindeki elektronik ve mekanik parçaların arıza vermesi nedeniyle bir gün televizyonların teknik desteğe ihtiyacı kaçınılmaz olacaktır. Peki Kepez Televizyon Servisi ihtiyacınızı bölgeniz gibi yoğun tatil ve büyükşehir bölgesinde nasıl karşılayacaksınız ve hangi niteliklere sahip firmaları seçerek çalışmalısınız?

Doğru tamirhane ile çalışmak için Kepez bölgesinde oldukça kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü hem bütçeniz açısından hem de televizyonunuzun teknik sağlığı açısından işin uzmanlarıyla çalışmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bir firmada uzmanlıktan bahsedebilmemiz için o firmanın uzun yıllardır ilgili olduğu alanda faaliyet göstermesi ve süreç içerisinde başarılı çalışmalara imza atması gerekir. Sizin için doğru servis olduğuna inandığımız Özel Televizyon Tamircisi Kepez ekibimiz özellikle tecrübe ve birikim konusunda oldukça iddialı olup bu sektörde 40 yıla yakındır faaliyet göstermektedir. Markalardan bağımsız olması nedeniyle tek markayla sınırlı kalmadan tüm markaların televizyonlarında kazandığı uzmanlıkla bu gün işinin teknik yönlerine tam anlamıyla hakim bir sıfatla sizlere hizmet vermekte bu alanda kazandığı başarıları ve deneyimleri en uygun fiyatlar çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Bugüne kadar müşterilerden gelen tüm değerlendirmelerde %48 yakaladığı müşteri memnuniyeti oranı sayesinde her zaman tercih edilen servisler arasında olmuş böylece 40 yıl içerisinde başarının yanında aynı zamanda sadakatli müşteri portföyü biriktirmeyi başarmıştır. Fiyat ve garanti karşılaştırmasında her zaman Kepez içerisindeki en iyi televizyon servisleri arasında yer alan işletmemiz özellikle değişim odaklı olmayıp tamir odaklı parça anlayışıyla müşterilerine her zaman piyasa koşullarının altındaki fiyatlarda hizmet verebilmiş böylece kalite ve ekonomik fiyatları aynı çatı altında buluşturarak kendi bölgesinde en çok tercih edilen Kepez Televizyon Servisleri arasında olmuştur. Şu an gelişmiş iletişim kanallarıyla müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca teknik çözümler sağlayan işletmemiz arızalı ve garantisi bitmiş tüm televizyonlarınız için iletişime geçebileceğiniz profesyonel bir teknik servis olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Teknik Servisimizin adres telefon ve elektronik posta adresi gibi iletişim bilgilerine erişmek isterseniz aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilir Kepez Servis ofisimizle iletişime geçerek en kısa sürede sizlerde avantajlı fiyatlara servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kepez Televizyon Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Kepez Televizyon Servisi Telefon Numarası 0850 333 15 52
🔧 Servis Tipi Özel Servis
🗺️ Kepez Televizyon Tamircisi Adresi Varsak Karşıyaka, Türkoğlu Cd., 07210 Kepez/Antalya
🕤 Kepez Televizyon Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Kepez Televizyon Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 327 Değerlendirme)
⌛ Kepez Televizyon Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.02.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : ozelservis@antalyaservisi-tr.com

Yukarıda belirtildiği gibi, Kepez Televizyon Servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize sağladığımız iletişim kolaylığını ve etkin hizmeti ön planda tutmaktayız. İlk günlerimizden itibaren Kepez genelinde televizyon servisi konusunda öncü bir rol üstlenme hedefiyle çıktığımız bu yolculukta, çağrı merkezlerimizi ve müşteri hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklandık. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak amacıyla son teknolojik cihazlar kullanarak haftanın 7 günü 24 saat olarak gerek telefon üzerinden gerekse online platformlar aracılığıyla tüm destek ve öneri taleplerinizi karşılıyor televizyon tamircisi alanında müşteri memnuniyeti kapsamında en hızlı gelişen servisler arasında yer almak istiyoruz. Bu nedenle Kepez genelinde, her marka ve her ilçede etkin bir şekilde hizmet verebilmek için görevli çağrı karşılama personellerimizi özenle yetiştiriyor her birini (CRM) müşteri ilişkileri yönetimi konusunda gerekli seminerlere katılmalarını ve ilgili sertifikaları edinerek televizyon servisi hizmeti alanındaki kaliteyi teknik sahada yükseltmek istiyoruz. Bu sayede, daha fazla müşteriye ulaşacağımıza inanıyor uzun yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyüne televizyonu arızalanmış ve Kepez içerisinde doğru servisi arayan tüketiciler için doğru arıza çözüm ortağınız olacağımıza inanıyoruz. Servis kalitemizi artırmak adına bir diğer çalışmamız ise tüm araçlarımızı televizyonlarda kullanılan mekanik parçalar olan ekran panel anakart cof led bar ile donatarak sizi yedek parçalar kapsamında asla bekletmiyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenize olanak sağlarken aynı zamanda yerinde onarım işlemlerine de öncelik veriyoruz ve tüm bu işlemleri Televizyon Servisi Kepez ofisiyle beraber etkin stok yönetimi çerçevesinde başarıyoruz.

İletişim kanallarının fazla olması, geniş yedek parça stoğu ve mobil servis araçları ile sizin için doğru servis olduğuna inandığımız servisimizin bir diğer özelliği ise her televizyon panel değişimi işleminde özenle çalışmalarını sergilemesidir. Genelde Kepez içerisinde bize başvuran müşterilerimizin cihazları uzun yıllar kullanım sonucu arıza vermiş televizyonlar olup tüketicilerin temel isteği bu ürünlerde kullanım ömrünün teknik müdahaleler sonucunda arttırılmasıdır. Burada bahsettiğimiz televizyonlar da genelde garantisi dışı cihazlar olduğundan bazen meydana gelen arızayı tamir ettirseniz dahi çok kısa bir süre sonra başka bir mekanik parçadan veya elektronik kartta meydana gelen sorundan ötürü tekrar arızalanabilirler. Bu gibi durumların önüne geçmek adına Kepez Televizyon Tamircisi ekipleri bir televizyonu tamir ettikten sonra test sürecine tabi tutarlar. Bu test sürecine tabi tutmadan önceki çok kısa bir aralıkta ise cihazın sonraki olası arızalarını önlemek amacıyla tamir olunan parça dışındaki tüm parçalarında bakımını yaparlar. Çünkü burada olası arızanın önüne geçilmesi hedeflenerek hem televizyonun ömrünün uzatılması amaçlanmakta hem de tüketicinin bütçesine katkıda bulunulması amacıyla bu kontroller atölye merkezlerimize gelen tüm Lcd Led Smart ve 4K özellikli televizyonlar için adil bir şekilde yapılmaktadır. Sonuç olarak Kepez bölgesinde uzun yılı aşan tecrübesi, gelişmiş iletişim kanallarıyla dinamik müşteri hizmetleri, etkin stok yönetimi ile geniş yedek parça stoğuyla televizyonu arızalanan müşteriler için doğru servis olduğumuza inanıyor misyon ve vizyonlarımızdan ödün vermeden Özel Servis bakış açısını kurumsal bakış açısına yansıtarak teknik saha organizasyonlarımızı şekillendiriyoruz. Peki teknik faaliyetlerimizi Kepez'nın hangi ilçelerinde sürdürüyoruz? Bu sorunun yanıtını öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan kutucuklara göz atabilir Kepez Televizyon Servis hizmetinin ulaştığı ilçeleri görebilirsiniz.

Tamir ve Bakım Faaliyetleri: Kepez Televizyon Servisi

Televizyonlar bugün birçok konutta ve otel pansiyon veya başka tür birçok işletmede kullanılmaktadır. Tüplü ve siyah beyaz televizyonlarla başlayan bu süreç bugün Lcd Led OLED 4K Smart gibi daha da teknolojik gelişimini sürdürerek devam etmektedir. Halen kitlesel iletişim araçları arasında ilk sıralarda yerini koruyan televizyonlarda bugün birçok arıza çeşidiyle karşılaşmak mümkündür. Kepez bölgesinde müşterilerimiz bizlere daha çok televizyonun ekranın kırılması panel değişimi led bar değişimi yazılım güncelleme internete bağlanmama gibi şikayetlerle başvurmakta uzman ustalarımız ise tüm bu şikayetlere aynı gün içerisinde çözüm sunabilmektedir. Atölye merkezlerimizde marka ve model fark etmeksizin garantisi biten tüm televizyonlarda müşteri isteği doğrultusunda aynı gün içerisinde panel değişimi led bar değişimi cof arızası tamiri yazılım güncelleme ve daha birçok işlem yapılmakta üstelik tüm bu işlemlere 1 yıl boyunca garanti verilmektedir. Eğer televizyon sahibiyseniz ve cihazınızda ekran kararması ses gelmemesi karıncalanma televizyonunun çalışmaması ışıklarının yanıp sönmesi gibi nedenlerle şikayetçiyseniz Kepez Televizyon Servisi ekibimize ulaşabilir en kısa sürede randevu kaydınızı oluşturarak televizyonunuzu kontrol ettirebilirsiniz. Sonuç olarak Kepez lokasyonunda televizyonlar için firmamız sizlere her türlü şikayetinizde teknik destek sunabilecek donanıma sahip bir servis işletmesi olarak markalardan bağımsız bir şekilde Özel Servis statüsünde hizmet vermektedir. Kepez bölgesindeki televizyon tamircisi ihtiyaçlarınızda bizimle 0850 333 15 52 telefon numarası aracılığıyla iletişime geçebilir donanımlı teknik servis araçlarımız ve etkin yedek parça stoğu yönetimi hizmetimiz aracılığıyla aynı gün içerisinde televizyonlarınızı Tv Servisi Kepez ekiplerimiz aracılığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Televizyon Servisi Kepez | Sık Sorulan Sorular
Evet. Kepez içerisinde arızalı televizyonlarınız kapsamında mobil servis araçlarımız sayesinde gün içinde her semt kasaba ilçe ve mahallelere hizmet verebiliyoruz. Sizde en kısa sürede yerel konumunuz kapsamında Televizyon Servisi Kepez ekiplerinden servis kaydı oluşturmak isterseniz 0850 333 15 52 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Kepez Televizyon Tamircisi ekiplerimiz hafta içi hergün 09:00 - 21:00 saatleri aralığında arızalı televizyonlarınız kapsamında hizmet vermektedir.
Kepez Televizyon Tamircisi ekiplerince televizyonunuzda panel değişimi veya ekran tamiri yapılan parçalar Özel Servisimiz bünyesinde 1 yıl boyunca garantilidir. Değiştirilen veya tamiri yapılan parçanın tekrar arıza yapması durumunda 1 yıllık garanti kapsamında ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bizler tamamen markalardan bağımsız Özel Servis statüsünde Kepez içerisinde televizyonlarınıza hizmet veren bir firmayız. Markaların yetkili servisleri markalarla bağlantılı çalışırken aynı zamanda garantili televizyonlar onların yetkili oldukları alanlardır. Bizler ise müşteriler garantisi biten televizyonlar için bağımsız servis istasyonlarını tercih etmeleri halinde Kepez bölgesinde bu ihtiyaca cevap verebilmek adına kurulmuş servis türleriyiz. İki servis arasındaki en temel fark bu farklılıklardan oluşmaktadır.

Kepez Televizyon Servisi Telefon Numarası

Kepez Televizyon Servisi telefon numarasını arıyorsanız 0850 333 15 52 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.