Antalya Buzdolabı Servisi

Antalya içerisinde teknik desteğe ihtiyaç duyan buzdolaplarınız için teknik servis talep etmek istiyorsanız garantisi geçmiş ürünlere Özel Servis sunan işletmemizle iletişim geçerek Antalya Buzdolabı Servis kaydı oluşturabilir buzdolabı tamircisi talep edebilirsiniz.

0850 333 15 52

Antalya Buzdolabı Servisi Hizmetleri

Antalya Buzdolabı Servisi hizmetleri bugün çok kapsamlı bir şekilde sektörde farklı şirketler ve işletmeler tarafından sunulmaya devam edilmektedir. Özellikle bu alanda son yıllarda yaşanan gelişmeler doğrultusunda buzdolabı servisi alanında çalışmalar hız kazanmış tüketicilerin bu alandaki hizmet ihtiyacı artmış bu nedenle günümüzde birçok firma bu hizmeti sunabilmek adına çeşitli girişimlerde bulunmuştur. Fakat buzdolabı servisi hizmeti sunmak isteyen firmaların belirli niteliklere sahip olması ve bu nitelikleri belirli kalite ve vizyonlarla donatarak müşterilere ulaştırması gerekir. Her şeyden önce bu iş el becerisi tecrübe birikim ve en önemlisi teknik bilgi gerektirir. Bugün Antalya bölgesinde birçok firma buzdolabı servisi hizmeti alanında faaliyet göstermekte olup maalesef her firma sahadaki kalite anlayışını tam anlamıyla yansıtamamaktadır. Misyon ve vizyonlarını kalite ve uygun fiyat ile harmanlayarak vermek isteyen işletmemiz ise bundan tam 40 yıl önce inovatif bir bakış açısıyla kurulmuş olup halen kendi bölgesinde aile işletmesi olarak buzdolabı tamir bakım onarım alanlarında garantisi geçmiş ürünler için çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte adil bir servis politikasıyla siz değerli tüketicileri kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturmaktadır. Antalya işletmemiz kurulduğu ilk günlerde buzdolabı motor değişimi kapı yönü değişimi gaz dolumu elektronik kart tamir etmek üzere kurulmuşken halen bu mantalite ile devam etmekte ve buzdolaplarında günümüzde yedek parça desteği de verebilmektedir. Teknolojinin son hızla geliştiği şu günlerde akıllı çözümler üretmek için yola çıkan ve bunun için her zaman teknisyenlerini güncel kılarak gelişmelerini sağlayan Buzdolabı Servisi Antalya işletmecileri bünyesinde bulundurduğu 10’dan fazla servis aracı sayesinde kendi bölgesindeki her noktaya ulaşabilmekte böylece en geniş servis sahasında hizmet vermektedir. Sektörde her zaman örnek alınan ve öncü servisler arasında yer almayı başaran buzdolabı servisimiz Özel Servis statüsünde en tanınmış servisler arasında yer almaktadır. Süreç içerisinde kurumsal bakış açısını sahada ve atölye merkezlerinde en iyi şekilde sindirerek işine yansıtmayı başaran bir işletme olarak temel amacımız Antalya bölgesinde oturan ve buzdolabında teknik sorun yaşayan müşterilerimizin arızalarını çözüme kavuşturmak, kaliteli bir servis hizmeti ile garantisi geçmiş buzdolaplarını tekrar kullanıma kazandırmaktır.

Peki Antalya bölgesinde arızalı buzdolabınız kapsamında bizden destek almanız halinde ne gibi avatanjlardan faydanabilirsiniz ya da diğer buzdolabı tamircilerinden farkımız nedir? İsterseniz aşağıdaki platforma devam ederek bu konuda da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Antalya Buzdolabı Servisi

Özel Antalya Buzdolabı Servisi

Size Özel sloganıyla yola çıkan buzdolabı servisimiz Antalya bölgesinde gelişmiş servis çözümleriyle sizlere hizmet vermekte garantisi biten tüm buzdolaplarında %35'e varan indirimli fiyatlarla markalardan bağımsız hizmet vermektedir.

Buzdolabı Tamircisi ve Garanti Hizmetleri

Buzdolabında alacağınız tüm hizmetlerde değişen ve tamiri yapılan tüm elektronik ve mekanik parçalara Buzdolabı Servisi Antalya işletmesi tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.

Geniş Antalya Buzdolabı Servis Ağı

Buzdolabı Tamircisi hizmeti vermek isteyen firmalar her zaman geniş servis ağına sahip olmalıdır bakış açısıyla hareket eden işletmemiz şu an kendi bölgesi olan Antalya içerisinde en geniş servis sahasında hizmet veren buzdolabı teknik servis işletmesidir.

Antalya'da Adil Servis Politikası

Tüm garantisi bitmiş buzdolaplarınızda şeffaf süreç yönetimi ve adil fiyatlandırma ile tüm ilçe ve semtlerde eşit servis hizmeti sunuyoruz. Böylece en uygun fiyatlar çerçevesinde en kısa sürede arızalı buzdolaplarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Doğru Servisle Çalışmanın Önemi: Antalya Buzdolabı Servisi

Modern yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri de hiç şüphesiz buzdolaplarıdır. Çünkü modern yaşamın temel prensibi insan hayatını kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmektir. Bu konuda en başarılı ürün grupları arasında yer alan buzdolapları ise Antalya gibi büyük bir şehirde oldukça fazla kullanılmakta birçok konut ve iş yerinde tercih edilmektedir. Buzdolabı diye nitelendirdiğimiz bu ürünler genel anlamıyla sıralayacak olursak Nofrost derin dondurucu endüstriyel ve sanayi tipi buzdolabı gibi ürünlerden oluşmaktayken bu ürün grubunun yanında yine en çok tercih edilen eletrikli ev aleti olarak kullanılan Nofrost özellikli buzdolaplarıdır. Görüldüğü üzere buzdolabı sektörü oldukça geniş bir ürün gamına sahip olup bu alandaki yenilikler ve ihtiyaçlar gün geçtikçe artış göstermektedir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu artışlardan biri de buzdolabı servisi alanında olmaktadır. Çünkü modern anlamda ne kadar iyi donatılırsa donatılsınlar içerisindeki elektronik ve mekanik parçaların arıza vermesi nedeniyle bir gün buzdolaplarının teknik desteğe ihtiyacı kaçınılmaz olacaktır. Peki Antalya Buzdolabı Servisi ihtiyacınızı bölgeniz gibi yoğun tatil ve büyükşehir bölgesinde nasıl karşılayacaksınız ve hangi niteliklere sahip firmaları seçerek çalışmalısınız?

Doğru tamirhane ile çalışmak için Antalya bölgesinde oldukça kapsamlı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü hem bütçeniz açısından hem de buzdolabınızın teknik sağlığı açısından işin uzmanlarıyla çalışmak sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bir firmada uzmanlıktan bahsedebilmemiz için o firmanın uzun yıllardır ilgili olduğu alanda faaliyet göstermesi ve süreç içerisinde başarılı çalışmalara imza atması gerekir. Sizin için doğru servis olduğuna inandığımız Özel Buzdolabı Tamircisi Antalya ekibimiz özellikle tecrübe ve birikim konusunda oldukça iddialı olup bu sektörde 40 yıla yakındır faaliyet göstermektedir. Markalardan bağımsız olması nedeniyle tek markayla sınırlı kalmadan tüm markaların buzdolaplarında kazandığı uzmanlıkla bu gün işinin teknik yönlerine tam anlamıyla hakim bir sıfatla sizlere hizmet vermekte bu alanda kazandığı başarıları ve deneyimleri en uygun fiyatlar çerçevesinde sizlere sunmaktadır. Bugüne kadar müşterilerden gelen tüm değerlendirmelerde %48 yakaladığı müşteri memnuniyeti oranı sayesinde her zaman tercih edilen servisler arasında olmuş böylece 40 yıl içerisinde başarının yanında aynı zamanda sadakatli müşteri portföyü biriktirmeyi başarmıştır. Fiyat ve garanti karşılaştırmasında her zaman Antalya içerisindeki en iyi buzdolabı servisleri arasında yer alan işletmemiz özellikle değişim odaklı olmayıp tamir odaklı parça anlayışıyla müşterilerine her zaman piyasa koşullarının altındaki fiyatlarda hizmet verebilmiş böylece kalite ve ekonomik fiyatları aynı çatı altında buluşturarak kendi bölgesinde en çok tercih edilen Antalya Buzdolabı Servisleri arasında olmuştur. Şu an gelişmiş iletişim kanallarıyla müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca teknik çözümler sağlayan işletmemiz arızalı ve garantisi bitmiş tüm buzdolaplarınız için iletişime geçebileceğiniz profesyonel bir teknik servis olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Özel Teknik Servisimizin adres telefon ve elektronik posta adresi gibi iletişim bilgilerine erişmek isterseniz aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilir Antalya Servis ofisimizle iletişime geçerek en kısa sürede sizlerde avantajlı fiyatlara servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Antalya Buzdolabı Tamir Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Antalya Buzdolabı Servisi Telefon Numarası 0850 333 15 52
🔧 Servis Tipi Özel Servis
🗺️ Antalya Buzdolabı Tamircisi Adresi Cumhuriyet, Gazi Blv. 124-136, 07010 Merkez/Antalya
🕤 Antalya Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Antalya Buzdolabı Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 327 Değerlendirme)
⌛ Antalya Buzdolabı Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 19.02.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : ozelservis@antalyaservisi-tr.com

Yukarıda belirtildiği gibi, Antalya Buzdolabı Servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimize sağladığımız iletişim kolaylığını ve etkin hizmeti ön planda tutmaktayız. İlk günlerimizden itibaren Antalya genelinde buzdolabı servisi konusunda öncü bir rol üstlenme hedefiyle çıktığımız bu yolculukta, çağrı merkezlerimizi ve müşteri hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklandık. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak amacıyla son teknolojik cihazlar kullanarak haftanın 7 günü 24 saat olarak gerek telefon üzerinden gerekse online platformlar aracılığıyla tüm destek ve öneri taleplerinizi karşılıyor buzdolabı tamircisi alanında müşteri memnuniyeti kapsamında en hızlı gelişen servisler arasında yer almak istiyoruz. Bu nedenle Antalya genelinde, her marka ve her ilçede etkin bir şekilde hizmet verebilmek için görevli çağrı karşılama personellerimizi özenle yetiştiriyor her birini (CRM) müşteri ilişkileri yönetimi konusunda gerekli seminerlere katılmalarını ve ilgili sertifikaları edinerek buzdolabı servisi hizmeti alanındaki kaliteyi teknik sahada yükseltmek istiyoruz. Bu sayede, daha fazla müşteriye ulaşacağımıza inanıyor uzun yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyüne buzdolabı arızalanmış ve Antalya içerisinde doğru servisi arayan tüketiciler için doğru arıza çözüm ortağınız olacağımıza inanıyoruz. Servis kalitemizi artırmak adına bir diğer çalışmamız ise tüm araçlarımızı buzdolaplarında kullanılan mekanik parçalar olan role termik termostat elektronik kart buzdolabı motoru drayer soğutucu akışkan gaz ile donatarak sizi yedek parçalar kapsamında asla bekletmiyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenize olanak sağlarken aynı zamanda yerinde onarım işlemlerine de öncelik veriyoruz ve tüm bu işlemleri Buzdolabı Servisi Antalya ofisiyle beraber etkin stok yönetimi çerçevesinde başarıyoruz.

İletişim kanallarının fazla olması, geniş yedek parça stoğu ve mobil servis araçları ile sizin için doğru servis olduğuna inandığımız servisimizin bir diğer özelliği ise her buzdolabı tamiri işleminde bakım faaliyetlerini de kendiliğinden yerine getirmesidir. Genelde Antalya içerisinde bize başvuran müşterilerimizin cihazları uzun yıllar kullanım sonucu arıza vermiş buzdolapları olup tüketicilerin temel isteği bu ürünlerde kullanım ömrünün teknik müdahaleler sonucunda arttırılmasıdır. Burada bahsettiğimiz buzdolapları da genelde garantisi dışı cihazlar olduğundan bazen meydana gelen arızayı tamir ettirseniz dahi çok kısa bir süre sonra başka bir mekanik parçadan veya elektronik kartta meydana gelen sorundan ötürü tekrar arızalanabilirler. Bu gibi durumların önüne geçmek adına Antalya Buzdolabı Tamircisi ekipleri bir buzdolabını tamir ettikten sonra test sürecine tabi tutarlar. Bu test sürecine tabi tutmadan önceki çok kısa bir aralıkta ise cihazın sonraki olası arızalarını önlemek amacıyla tamir olunan parça dışındaki tüm parçalarında bakımını yaparlar. Çünkü burada olası arızanın önüne geçilmesi hedeflenerek hem buzdolabının ömrünün uzatılması amaçlanmakta hem de tüketicinin bütçesine katkıda bulunulması amacıyla bu kontroller atölye merkezlerimize gelen tüm Nofrost derin dondurucu ve endüstriyel buzdolapları için adil bir şekilde yapılmaktadır. Sonuç olarak Antalya bölgesinde uzun yılı aşan tecrübesi, gelişmiş iletişim kanallarıyla dinamik müşteri hizmetleri, etkin stok yönetimi ile geniş yedek parça stoğuyla buzdolabı arızalanan müşteriler için doğru servis olduğumuza inanıyor misyon ve vizyonlarımızdan ödün vermeden Özel Servis bakış açısını kurumsal bakış açısına yansıtarak teknik saha organizasyonlarımızı şekillendiriyoruz. Peki teknik faaliyetlerimizi Antalya'nın hangi ilçelerinde sürdürüyoruz? Bu sorunun yanıtını öğrenmek isterseniz aşağıda yer alan kutucuklara göz atabilir Antalya Buzdolabı Servis hizmetinin ulaştığı ilçeleri görebilirsiniz.

Antalya Buzdolabı Servisleri

Tamir ve Bakım Faaliyetleri: Antalya Buzdolabı Servisi

Buzdolabı sektöründe tamir ve bakım faaliyetleri oldukça geniş kapsamlıdır. Bunun başlıca sebebi ise ürün çeşidinin oldukça fazla olmasıdır. Buzdolaplarından bahsedecek olursak yiyecekleri taze ve hijyenik tutan belirli bir metrekare alanda soğutma görevini yerine getiren bu cihazlar temel olarak role termik motor soğutucu akışkan gaz fan kapı termostat ve elektronik kartlardan oluşmaktadır. Antalya içerisinde Nofrost özellikli cihazları görebileceğimiz gibi derin dondurucu ve endüstriyel buzdolabı tiplerinin de kullanıcılar tarafından kullanıldığını gözlemlemekteyiz. Bizler Antalya Buzdolabı Servisi olarak buzdolaplarınızda meydana gelen soğutmama sesli çalışma motor arızası üstün soğutup altının soğutmaması su akıtması kapı lastiği nedeniyle kapısının tam kapanmaması alarm ötmesi buzdolabının yanlarının çok ısınması gaz kaçırması ve daha nice birçok buzdolabı arızası durumunda yerel bölgenizde başvurabileceğiniz ve bu arızalara çözüm bulabileceğiniz doğru bir adres olarak hizmet veriyoruz. Gün içerisinde meydana gelen buzdolabı arızalarında veya yedek parça ihtiyaçlarınızda servisimize başvurabilir en kısa sürede memnuniyet odaklı müşteri hizmetlerimizden yararlanarak mutfaklarınızdaki en büyük yardımcınız olan buzdolaplarınız için en uygun fiyatlar ve uzman kadrolar eşliğinde servis hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda Antalya için buzdolabı motor değişim fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Sonuç olarak Antalya lokasyonunda buzdolapları için firmamız sizlere her türlü şikayetinizde teknik destek sunabilecek donanıma sahip bir servis işletmesi olarak markalardan bağımsız bir şekilde Özel Servis statüsünde hizmet vermektedir. Antalya bölgesindeki buzdolabı tamircisi ihtiyaçlarınızda bizimle 0850 333 15 52 telefon numarası aracılığıyla iletişime geçebilir donanımlı teknik servis araçlarımız ve etkin yedek parça stoğu yönetimi hizmetimiz aracılığıyla aynı gün içerisinde buzdolaplarınızı Buzdolabı Servisi Antalya ekiplerimiz aracılığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Antalya | Sık Sorulan Sorular
Evet. Antalya içerisinde arızalı buzdolaplarınız kapsamında mobil servis araçlarımız sayesinde gün içinde her semt kasaba ilçe ve mahallelere hizmet verebiliyoruz. Sizde en kısa sürede yerel konumunuz kapsamında Buzdolabı Servisi Antalya ekiplerinden servis kaydı oluşturmak isterseniz 0850 333 15 52 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.
Antalya Buzdolabı Tamircisi ekiplerimiz hafta içi hergün 09:00 - 21:00 saatleri aralığında arızalı buzdolaplarınız kapsamında hizmet vermektedir.
Antalya Buzdolabı Tamircisi ekiplerince buzdolabınızda değişim veya tamiri yapılan parçalar Özel Servisimiz bünyesinde 1 yıl boyunca garantilidir. Değiştirilen veya tamiri yapılan parçanın tekrar arıza yapması durumunda 1 yıllık garanti kapsamında ücretsiz destek alabilirsiniz.
Bizler tamamen markalardan bağımsız Özel Servis statüsünde Antalya içerisinde buzdolaplarınıza hizmet veren bir firmayız. Markaların yetkili servisleri markalarla bağlantılı çalışırken aynı zamanda garantili buzdolapları onların yetkili oldukları alanlardır. Bizler ise müşteriler garantisi biten buzdolapları için bağımsız servis istasyonlarını tercih etmeleri halinde Antalya bölgesinde bu ihtiyaca cevap verebilmek adına kurulmuş servis türleriyiz. İki servis arasındaki en temel fark bu farklılıklardan oluşmaktadır.

Antalya Buzdolabı Servisi Telefon Numarası

Antalya Buzdolabı Tamir Servisi telefon numarasını arıyorsanız 0850 333 15 52 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.